Dreseo Logo

Strony internetowe Opole

Szybki rozwój technologii, a co za tym idzie, lepszy dostęp do pożądanych informacji sprawił, że zabiegając o potencjalnych klientów, masz tylko parę sekund, aby zainteresować ich swoją ofertą. Obecnie strony www to fundament każdego biznesu, któremu zależy na rozwoju.
Nowoczesne strony www łączą w sobie innowacyjność, funkcjonalność, przejrzysty wygląd i – co najważniejsze – odpowiadają na pytania zadane przez użytkowników w wyszukiwarce Google i nie tylko. To, co powinno wyróżniać je na tle konkurencji, to przede wszystkim prosta obsługa i szybkie działanie, a także dostosowanie strony internetowej do różnych urządzeń. W końcu dziś na urządzeniach mobilnych spędzamy niemal większość swojego czasu i jeśli Twoja strona firmowa nie będzie dopasowana do danej wielkości ekranu, ruch oraz ilość konwersji mogą okazać się znikome.
Szukasz sposobu na zwiększenie świadomości swojej marki w sieci internetowej? Postaw na nową i w pełni dopasowaną do potrzeb swoich i użytkowników stronę internetową.

Realizacje
overlay
Icon

Pozycjonowanie
stron www

Icon

Projektowanie
graficzne

Icon

Strony
internetowe

Icon

Redagowanie
treści

10

Lat doświadczenia

Profesjonalny projekt strony internetowej, czyli dlaczego musisz zadbać o swoją stronę internetową

Strony internetowe to niejako wizytówka firmy. Jedno spojrzenie na nią wystarczy potencjalnemu klientowi do określenia, czy chce zapoznać się z ofertą, czy też nie. Obecnie serwisy internetowe tworzone są również pod kątem wyszukiwarek, gdzie najważniejszą rolę odgrywa optymalizacja SEO. Działanie to ma na celu wypozycjonowanie Twojej firmy na najwyższe organiczne wyniki wyszukiwania. Wysoka pozycja w Google to klucz do sukcesu.

Oczywiście samo sprowadzenie ruchu na swoją stronę to nie wszystko. W trakcie poruszania się po witrynie należy zatrzymać na niej użytkowników jak najdłużej, tak by ich wizyta zakończyła się konwersją lub kontaktem w sprawie uzyskania dalszych informacji na temat oferowanych usług.

Jak przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów? Przede wszystkim za pomocą przyjaznego dla oka interfejsu strony oraz przejrzystego menu, które pozwoli uzyskać odpowiedzi na wszystkie niezbędne zapytania. W trakcie projektowania stron internetowych liczy się również dobre pozycjonowanie stron internetowych, które bazuje na mocnych słowach kluczowych umieszczonych w profesjonalnych treściach. Warto pamiętać o stosowaniu języka korzyści, który ma ogromny wpływ na zachowania użytkowników na Twojej stronie.

Tworzenie stron internetowych to nie tylko dbałość o potrzeby użytkowników czy algorytmów Google, to również dopasowanie jej do Twoich potrzeb. Z tego też powodu zwracam szczególną uwagę na to, czy strona jest elastyczna w obsłudze, ma sprawdzony system zarządzania treścią i nie tylko, a także, czy jest łatwa w optymalizacji i prosta w obsłudze.

Czy masz pomysł na swój projekt?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZOBACZ NASZE REALIZACJE
overlay

Doświadczenie które procentuje

Tworzenie stron internetowych Opole pod UX

Realizując strony internetowe, zwracam dużą uwagę na jej użyteczność – tak zwany User Experience (UX). Jak wcześniej wspomniałem, strony internetowe usługowe lub dla sklepów internetowych to wizytówka Twojego biznesu, jednak to nie jej jedyna forma.

Strona www ma być narzędziem do zarabiania. Dlatego też nowoczesne strony internetowe są spersonalizowane do potrzeb użytkowników. W dzisiejszych czasach liczy się użyteczność, przejrzystość oraz intuicyjność witryny. Oznacza to, że strona internetowa nie ma wywoływać u nowych klientów konsternacji podczas poruszania się po niej. Za pomocą jednego kliknięcia mają trafiać dokładnie tam, gdzie tego chcą.

Dobra strona internetowa to taka z właściwą nawigacją pozwalającą poznać lepiej Ciebie i Twój biznes, a także przekonać użytkownika do pozostania na niej jak najdłużej i skontaktowania się z Tobą w celu realizacji zamówienia.

150+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

15+

WYKFALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW

27K+

TEKSTÓW SEO

120+

STRON INTERNETOWYCH

overlay shape shape shape shape

Tworzenie stron www pod wyszukiwarki Google, czyli pełna optymalizacja pod kątem SEO

Firmy często zapominają, że oprócz dobrego projektu i dopasowania witryny do potrzeb internetowych użytkowników, stroną internetową należy również zarządzać pod kątem SEO.

W mojej agencji tworzymy strony internetowe Opole, a także wiemy, jak je optymalizować pod kątem wyszukiwarek Google. To właśnie odpowiednie działania SEO sprawią, że zaczniesz zajmować wysokie pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania. Strona zaprojektowana przez mój zespół będzie w pełni przygotowana do dalszych prac nad jej pozycjonowaniem.

Działania związane z SEO warto rozpocząć tuż po odpaleniu strony, tak by procesy takie jak indeksowanie nie wpłynęły na widoczność witryny. Jeśli prowadzisz biznes w danej miejscowości, postaw na pozycjonowanie lokalne, które skieruje na Twoją stronę internetową tylko tych użytkowników, którzy są zainteresowani konkretnymi usługami w danej lokalizacji.

Strona internetowa Twojej firmy w mediach społecznościowych

Strona internetowa Twojej firmy w mediach społecznościowych

Obecność stron w internecie to jedno, ale teraz liczy się także bycie widzianym w sieciach społecznościowych. W Twojej firmie odbywają się ciekawe szkolenia lub istnieje możliwość przyprowadzenia swojego czworonoga do biura? Rozwiń content w social mediach i nie daj nikomu o sobie zapomnieć. Pamiętając o tej niezwykle ważnej kwestii, w trakcie tworzenia strony nie zapominaj również o prawidłowej integracji witryny z portalami społecznościowymi.

Jest to także świetne narzędzie do rozpoczęcia promocji swojego biznesu na Facebooku lub Instagramie. Dzięki odpowiedniej konfiguracji kont społecznościowych będziesz mógł obserwować, jak Twój biznes się rozwija.

Dreseo Team

Poznaj naszych liderów

Bartłomiej Król

Bartłomiej Król

Wordpress Developer
Małgorzata Łabędź Król

Małgorzata Łabędź Król

Graphic Designer
Łukasz Surma

Łukasz Surma

SEO Specialist
Dominika Surma

Dominika Surma

Redakcja i korekta

Responsywna strona internetowa

Responsywne strony www to takie, których rozmiar automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia. RWD to niejako must have w obecnych czasach, gdy większość ruchu na stronach pochodzi właśnie z urządzeń mobilnych, takich jak telefony, tablety czy czytniki, a także smartwatche.

Nawet najbardziej rozbudowana strona będzie w płynny i natychmiastowy sposób wyświetlać się na każdym urządzeniu.

Indywidualny projekt graficzny

Przejrzysta i ciekawa pod kątem graficznym strona www wpływa na pozytywny wizerunek Twojej firmy, a także oddziałuje na chęć odbiorcy pozostania w witrynie dłużej. Staram się dopasować identyfikację wizualną witryny do potrzeb klientów i ich użytkowników. W trakcie tworzenia strony liczy się zarówno jej wygląd zewnętrzny, jak i UX, dlatego ważne jest, by każdy z tych elementów ze sobą współgrał.

CMS Wordpress – sprawdzony system zarządzania treścią

CMS Wordpress – sprawdzony system zarządzania treścią

Mogłoby się wydawać, że łatwo stworzyć stronę internetową i przekazać ją klientowi, jednak mi zależy na tym, żeby była ona dopracowana pod każdym kątem. Dlatego też dokładam wszelkich starań, aby przygotowana dla Ciebie witryna była skonstruowana w oparciu o najpopularniejszy system zarządzania treścią ( Content Managment System – CMS). Stawiam na CMS WordPress, ponieważ jest on najbardziej przyjazny w obsłudze, dzięki czemu będziesz mógł prowadzić samodzielną administrację swojej strony.

Ile kosztuje strona internetowa?

Ile kosztuje strona internetowa?

Jak widzisz, od jakości strony zależy wiele czynników, dlatego też ciężko jest wskazać konkretną cenę strony internetowej bez jej wcześniejszego omówienia. Dzięki swojej specjalistycznej wiedzy przedstawię Ci najlepszą ofertę, która będzie opierała się na najnowszych rozwiązaniach umożliwiających dalszy rozwój biznesu.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz duży sklep internetowy, czy niewielki biznes lokalny – dobrze skonstruowana strona www, dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań użytkowników, pomoże Ci zbudować markę i wpłynąć na wzrost zysków.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Świadczę usługi w oparciu o indywidualne i spersonalizowane podejście do klientów. Wierzę, że jako specjaliści w swoim fachu nawiążemy współpracę opartą na wiedzy i doświadczeniu.

Zadania, które wykonuje mój zespół, są zoptymalizowane pod Twoje potrzeby i zawsze staram się dopasować usługi do działań podejmowanych na stronie.

Podsumowanie

Dzisiejsze realia skłaniają biznesy do zakładania własnych stron internetowych, na których zaprezentują w łatwy sposób swoją ofertę lub produkty. Urządzenia mobilne bez dwóch zdań zdominowały główny kanał dotarcia do danych sieci wyszukiwania, dlatego Twoja witryna powinna opierać się na technologii RWD. Ważne jest także, aby na konkurencyjnym rynku wyróżniać się spośród innych wyglądem strony oraz jej użytecznością i funkcjonalnością. Chcesz znaleźć się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google? Połącz w całość wszystkie wymienione wcześniej czynniki i skontaktuj się ze mną w celu uzyskania wyceny.

Moja agencja marketingowa z powodzeniem zajmuje się tworzeniem stron internetowych dla klientów z różnych branży. Jeśli szukasz kogoś z wieloletnim doświadczeniem oraz pasją, koniecznie skontaktuj się ze mną i postaw pierwszy krok w lepszy i bardziej jakościowy rozwój swojej marki.

5/5 - (47 votes)