Dreseo Logo

Pozycjonowanie Opole

Marketing internetowy to niezwykle szerokie pojęcie, które w swojej nazwie zawiera liczne działania wykonywane przez specjalistów. Część z nich dotyczy płatnego promowania strony internetowej, do której zaliczyć możemy kampanie reklamowe w Google Ads, Facebook Ads czy na Instagramie. Pozostałe zadania są ukierunkowane na „darmowe” pozyskiwanie ruchu na danej witrynie, poprzez wprowadzenie pozycjonowania stron internetowych. Działanie to opiera się przede wszystkim na wspólnie ustalonych celach biznesowych oraz prognozach marketingowych.

Realizacje
overlay
Icon

Pozycjonowanie
stron www

Icon

Projektowanie
graficzne

Icon

Strony
internetowe

Icon

Redagowanie
treści

Pozycjonowanie strony internetowej pomaga nie tylko zwiększyć widoczność strony w wynikach wyszukiwania i pozyskać nowych klientów, ale także wzmocnić świadomość marki na tle konkurencji.

Moim zadaniem jest przygotowanie i następnie wdrożenie specjalistycznych działań umożliwiających rozwój Twojej firmy w sieci internetowej. Szukasz odpowiedniego specjalisty? Skontaktuj się ze mną i sprawdź moją ofertę związaną z działaniami marketingowymi w internecie.

10

Lat doświadczenia

Pozycjonowanie stron internetowych Opole – na czym polega SEO?

Pozycjonowanie stron www to działanie polegające na optymalizacji danej witryny do potrzeb wyszukiwarek internetowych i zapytań użytkowników. SEO (Search Engine Optimization) uznawane jest za jeden z najważniejszych elementów związanych z budowaniem świadomości marki oraz jej reklamowaniem szerszemu gronu odbiorców.
Zatem jeśli Twój biznes ma swoją siedzibę w Opolu i to właśnie tutaj oferujesz swoje usługi, może zainteresować Cię pozycjonowanie lokalne Opole, które będzie łączyło w sobie wszystkie niezbędne działania mogące przynieść ruch na stronie, a także zwiększoną liczbę konwersji.

Za główny cel pozycjonowania stron uznaje się wyświetlanie strony internetowej lub podstrony na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania na konkretne frazy kluczowe. To właśnie słowa kluczowe stanowią odpowiedź na pytanie zadane przez użytkowników w sieci wyszukiwania. Dzięki znajomości aktualnych wytycznych algorytmów oraz odpowiedniej analizie strony przygotuję dla Ciebie najlepszy plan działania optymalizacji strony internetowej.

Pozostałe cele to także:

polepszenie szybkości ładowania się strony,
lepsze dostosowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych,
tworzenie wartościowych i specjalistycznych tekstów,
oferowanie w swoich treściach konkretnych odpowiedzi na zadane pytania w wyszukiwarce,
polepszenie autorytetu strony internetowej, a także domen do niej kierujących.

Czy masz pomysł na swój projekt?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZOBACZ NASZE REALIZACJE
overlay

Jak działa pozycjonowanie?

Jakie działania odpowiedzialne są za skuteczne pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron w Opolu lub pozycjonowanie sklepów internetowych odbywa się w oparciu o działania, które tworzą strategię pozycjonowania. Zaliczyć do ich możemy:

Tworzenie wartościowego contentu

01

Optymalizację strony internetowej

02

Link building

03
150+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

15+

WYKFALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW

27K+

TEKSTÓW SEO

120+

STRON INTERNETOWYCH

overlay shape shape shape shape

Treści i dobór słów kluczowych

Przygotowanie odpowiednich treści, czyli contentu, opiera się przede wszystkim na pisaniu artykułów blogowych i opisów kategorii pozostałych treści mających wpływ na zwiększenie widoczności oraz ruchu na stronie. Dzięki dokładnej analizie branży oraz konkurencji, a także warunków lokalnych firm oraz pozostałych czynników wpływających na jakość strony jestem w stanie określić najbardziej wartościowe działania związane z SEO właśnie dla Ciebie. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, tworzę bazę słów kluczowych, które w najlepszy sposób określają Twój biznes. Jest to jeden z ważniejszych elementów pozycjonowania, ponieważ to na nim będą opierać się pozostałe działania. Frazy kluczowe, jak już wcześniej wspomniałem, są także odpowiedzą na pytania użytkowników wyszukiwarek.

Optymalizacja strony we współpracy z działem IT

Optymalizacja strony we współpracy z działem IT

Aby strona była atrakcyjna zarówno dla odbiorcy, jak i algorytmów Google, oprócz wartościowych tekstów i oprawy graficznej, musi być uzupełniona o kod źródłowy. Właśnie na tym polega optymalizacja witryny pod względem technicznym. W jej trakcie sprawdzam, czy Twoja strona spełnia wszystkie wymogi narzucone przez algorytmy. Do zadań związanych z optymalizacją strony należą:

 • zabezpieczenie strony szyfrem SSL,
 • zadbanie o responsywność strony internetowej,
 • sprawdzenie nagłówków, tytułu i opisu strony w kodzie html,
 • analiza kodu i struktury strony,
 • analiza szybkości ładowania witryny internetowej,
 • zmniejszenie obrazów na stronie internetowej, aby nie spowalniały procesu ładowania.

Dreseo Team

Poznaj naszych liderów

Bartłomiej Król

Bartłomiej Król

Wordpress Developer
Małgorzata Łabędź Król

Małgorzata Łabędź Król

Graphic Designer
Łukasz Surma

Łukasz Surma

SEO Specialist
Dominika Surma

Dominika Surma

Redakcja i korekta

Linki tematyczne, artykuły sponsorowane i budowanie zaplecza na forach internetowych

Nie mniej ważnym elementem wpływającym na dobrą pozycję strony internetowej jest dobrze zaplanowane i wdrożone pozyskiwanie linków prowadzących do strony. Link building, bo tak się nazywa potocznie „budowanie linków”, polega na umieszczeniu na stronie jak największej liczby wartościowych odnośników w treściach, które prowadzą do Twojej witryny. Algorytmy zwracają uwagę na polecane strony w internecie i to je starają się polecać użytkownikom. Im bardziej renomowane źródło, tym lepsza pozycja w Google. Linkowanie zewnętrzne może swoje źródło mieć w:

 • poleceniach ze stron internetowych,
 • artykułach sponsorowanych na branżowych stronach internetowych,
 • postach i artykułach na blogach,
 • postach na forach internetowych.

Pozycjonowanie stron Opole jako sposób na pozyskiwanie potencjalnych klientów

Pozycjonowanie stron Opole jako sposób na pozyskiwanie potencjalnych klientów

Nie ma chyba lepszego sposobu na zapewnienie swojej stronie długofalowego ruchu potencjalnych klientów niż dobrze poprowadzone pozycjonowanie stron Opole. Dzięki zapewnieniu użytkownikom stałego dostępu do odpowiedzi na zadawane przez nich pytania w sieci wyszukiwania spełniasz ich podstawą potrzebę w internecie. A to działanie może przełożyć się na zrealizowane konwersje w postaci zakupienia danych przedmiotów lub kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat oferowanych usług.

Z tego też powodu pozycjonowanie stron kładzie duży nacisk na dobrze dobrane słowa kluczowe w wyszukiwarce Google. Dzięki wartościowym treściom blogowym, poradnikom, a także opisom niezbędnym do zweryfikowania, czy dany produkt/usługa jest dla odbiorcy wypozycjonujesz swoją stronę i zapewnisz jej wartościowy ruch bez dodatkowej promocji w postaci płatnych reklam.

Pozycjonowanie sklepów internetowych – algorytmy wyszukiwarki Google a e-commerce

Pozycjonowanie sklepów internetowych – algorytmy wyszukiwarki Google a e-commerce

Analiza strony internetowej oraz sklepu e-commerce pozwala na dostosowanie strategii rozwoju marki pod biznes i branżę, w której działasz. Dzięki lepszej widoczności strony oraz odpowiedzi na to, w jaki sposób klienci szukają produktów możesz wpłynąć nie tylko na wysokie pozycje witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania, ale przede wszystkim zwiększyć ruch w swoim e-commerce. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, działania SEO ukierunkowane na pozyskiwanie klientów są właśnie dla Ciebie.

Dokładna analiza konkurencji i jej działań prowadzonych w sieci pozwoli ulepszyć proces pozycjonowania i ukierunkować go tak, aby użytkownicy odwiedzający różne strony stawali się Twoimi potencjalnymi klientami – nie konkurencji.

Zatem można uznać, że efektywność pozycjonowania zależy tak naprawdę od ruchu, który generują potencjalni klienci. I to właśnie za pomocą swojej wiedzy i doświadczenia oraz licznych narzędzi proponuję Tobie – maksymalne wykorzystanie potencjału Twojego sklepu internetowego i stworzenie marki o niezachwianej reputacji w sieci internetowej.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych Opole, czyli dlaczego współpraca z agencją SEO to dobry pomysł

Prowadzisz lokalny biznes i zastanawiasz się jak dobrze zbudować swoją markę, tak aby Twoja oferta trafiała do zdefiniowanego odbiorcy? Pierwszym krokiem mającym na to wpływ będzie podjęcie decyzji odnośnie do pozycjonowania lokalnego.

Czy pozycjonowanie lokalne pomoże? Przede wszystkim dostosuje stronę do zapytań związanych z konkretnym regionem lub miastem. Dzięki tej optymalizacji Twój biznes może pojawiać się w odpowiedzi na takie zapytania, jak: „mechanik Opole” czy „sklep rowerowy Opole”.

Pod kątem pozycjonowania lokalnego warto zwrócić również uwagę na takie aspekty, jak:

 • dane strukturalne na stronie,
 • obecność strony w Google Moja Firma,
 • optymalizacja treści oraz metatagów na stronie pod konkretne usługi oferowane w Twojej okolicy,
 • obecność w portalach oceniających usługi.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych?

Jeśli chcesz osiągnąć zadowalające efekty, musisz liczyć się z tym, że trzeba poświęcić na to dużą ilość czasu i cierpliwości. Dzięki wspólnej pracy nie tylko odnotujesz wzrost widoczności w wyszukiwarce Google, ale również zwiększysz swoje zyski. Z pewnością zastanawiasz się, ile mogą kosztować działania w zakresie pozycjonowania lokalnego lub na terenie całej Polski? Otóż budżet przeznaczony na SEO zależy od rynku, na którym przyjdzie nam działać, i konkurencji, z którą będziemy musieli się zmierzyć.

Pierwszym krokiem współpracy będzie przygotowany przez nas audyt SEO, czyli zbiór najważniejszych informacji na temat Twojej strony. Znajdziesz tam bazę fraz kluczowych, a także frazy lokalne, na które warto się pozycjonować. Przeprowadzę również wstępne badanie techniczne witryny oraz wskażę największe błędy, które niezwłocznie należy poprawić.

Dzięki nam pozyskasz nowych klientów i zbudujesz zaufanie do swojej marki.

5/5 - (44 votes)