Dreseo Logo

Projektowanie katalogów firmowych Opole

Identyfikacja wizualna marki odbywa się na wielu poziomach. Jednym z nich są katalogi firmowe i reklamowe, które w realny sposób wpływają na budowanie dobrego wizerunku firmy na rynku. Takie foldery reklamowe prezentują w atrakcyjny sposób ofertę produktów, pokazują dostępne usługi, a także są nośnikiem najważniejszych informacji związanych z Twoją firmą. Katalog firmowy jest również świetnym sposobem na podtrzymanie dobrych relacji i kontaktów z partnerami biznesowymi. Przemawia on także do potencjalnych klientów, którzy wciąż mogą podjąć decyzję o skorzystaniu z Twojej oferty.

O nas
overlay
Icon

Pozycjonowanie
stron www

Icon

Projektowanie
graficzne

Icon

Strony
internetowe

Icon

Redagowanie
treści

Projektowanie katalogów firmowych stanowi nieodzowny element kreowania dobrego wizerunku marki wśród odbiorców. Jest swego rodzaju uzupełnieniem strony internetowej, dlatego forma katalogów musi być spójna z głównym motywem, a sam projekt dobrze przemyślany i przejrzysty.

Jeśli szukasz firmy, która przygotuje dla Ciebie projekt katalogu i pomoże w realizacji celów sprzedażowych – skontaktuj się z nami! Zajmiemy się identyfikacją wizualną Twojej firmy od podstaw.

10

Lat doświadczenia

Projektowanie katalogów reklamowych Opole – foldery reklamowe dla Ciebie

Projektowanie katalogów firmowych należy zlecać firmom specjalizującym się w projektowaniu graficznym, ponieważ tylko wtedy będziesz mieć pewność, że zlecenie zostanie przygotowane z dbałością o najmniejsze szczegóły i z wykorzystaniem najnowszej technologii.

Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i najwyższe standardy. Twój katalog firmowy nie tylko będzie wizytówką marki, ale również wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy na tle konkurencji. Niejednokrotnie katalog reklamowy stanowi filar wzmacniający rynkową pozycję danego przedsiębiorstwa. Pamiętaj, że wykonanie projektu ma wpływ na relację z klientem lub kontrahentem. Estetyka, spójność, a także przejrzystość i unikatowość odgrywają tutaj ogromne znaczenie.

Czy masz pomysł na swój projekt?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZOBACZ NASZE REALIZACJE
overlay

Projekt katalogu stworzony z myślą o Tobie

Istotną rolę w projektowaniu katalogów reklamowych odgrywa dobrze dobrana i dopasowana do idei firmy sfera wizualna. Projekt katalogu czy projekt folderu firmowego powinien być dobrze zaplanowany, tak aby wszystko w końcowym efekcie się zgadzało i ze sobą współgrało.

Podczas pracy nad projektem współpracujemy ze swoimi klientami, tak aby w jak najlepszy sposób omówić oczekiwania. Skupiamy się głównie na:

ogólnym wyglądzie i szacie graficznej

01

rozplanowaniu elementów

02

dobraniu fotografii

03

dopasowaniu kolorów

04
150+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

15+

WYKFALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW

27K+

TEKSTÓW SEO

120+

STRON INTERNETOWYCH

overlay shape shape shape shape

Projektowanie graficzne katalogów polega w dużej mierze na dopasowaniu potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów do końcowego produktu, który powinien być atrakcyjny i skupiający na sobie uwagę. Folder jest źródłem podstawowych informacji oraz danych niezbędnych do skontaktowania się w celu poznania szerszej oferty Twojej firmy. Muszą uwzględniać one szczegóły oferty oraz produktów, a także być zapowiedzią dobrej współpracy na najwyższym poziomie.

Projektowanie katalogów od początku zakłada połączenie i zrównoważenie funkcji reklamowych i informacyjnych. Z tego też powodu przygotowana przez nas broszura, katalog lub folder stanowią idealne odzwierciedlenie zarówno sfery tekstowej, jak i wizualnej.

Sam projekt graficzny to za mało! Podczas opracowywania katalogu liczy się również znajomość marketingu oraz zachowań, którymi kierują się odbiorcy. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kreatywności przygotujemy dla Ciebie katalog przyciągający uwagę i będący niejako buforem do podjęcia decyzji o dalszej współpracy z Twoją firmą.

Katalog produktów jako sprawdzone narzędzie marketingowe

Katalog produktów jako sprawdzone narzędzie marketingowe

Wykorzystywanie katalogów firmowych i produktowych jako materiałów do promocji marki oraz pozyskiwania nowych klientów od wielu lat uważane jest za jedne z głównych elementów marketingu przedsiębiorstw. To nie tylko świetny sposób na zaprezentowanie swoich produktów i usług, ale również miejsce do ogłoszenia ważnych wydarzeń i przedsięwzięć związanych z rozwojem firmy. Bez dwóch zdań, katalogi produktowe stanowią ciekawą formę prezentacji ofertowej, szczególnie z perspektywy klienta.

Chcesz zlecić projektowanie katalogów specjalistom? Zgłoś się do nas! Przygotujemy dla Ciebie kompleksową wycenę oraz wskażemy najlepsze rozwiązania.

Katalog firmowy z produktami – jakie spełnia funkcje?

Katalog produktów w sposób przejrzysty i prosty umożliwia prezentację najważniejszych cech oferty handlowej oraz zalet wynikających ze skorzystania z usług właśnie Twojej firmy. Projekt graficzny w połączeniu z działaniami o charakterze marketingowym ma za zadanie wzbudzić w kliencie zainteresowanie i skutecznie zachęcić go do dalszego zapoznania się z daną marką. Warto postawić tutaj na wysokiej jakości grafiki stanowiące mocny walor estetyczny, budujący niejako silny wizerunek firmy.

Dreseo Team

Poznaj naszych liderów

Bartłomiej Król

Bartłomiej Król

Wordpress Developer
Małgorzata Łabędź Król

Małgorzata Łabędź Król

Graphic Designer
Łukasz Surma

Łukasz Surma

SEO Specialist
Dominika Surma

Dominika Surma

Redakcja i korekta
Katalog reklamowy wydarzeń i projektów

Katalog reklamowy wydarzeń i projektów

Głównym zadaniem katalogów produktowych jest pozyskanie klientów oraz realizacja założonych celów biznesowych. Z tego też powodu podczas przygotowywania projektu należy pod uwagę wziąć efekt, który broszura może wywołać u odbiorcy. I chociaż wydawać by się mogło, że folder ma jedynie nakierować odbiorcę na zakup jednego lub kilku produktów, to jest on głównym czynnikiem odpowiedzialnym za budowanie długofalowej relacji z klientem. Skuteczność tych materiałów liczy się w miesiącach, a czasami nawet i sezonach.

Projektowanie katalogów produktowych – skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży

Jeśli spojrzymy na katalogi produktowe pod kątem marketingowym, może okazać się, że są one odzwierciedleniem oferty handlowej lub usługowej. Dzięki nim możesz promować wszystkie najważniejsze wydarzenia związane z Twoją marką oraz za ich pomocą zachęcać klientów do dalszej eksploracji Twoich zasobów.

Co istotne, katalogi produktowe traktowane są również jako swego rodzaju pamiątka podjętej interakcji z firmą. Na poziomie psychologicznym mają one dużo głębsze znaczenie dla odbiorców, którzy po pewnym czasie mogą się wręcz przywiązać do katalogu i nawet po paru latach wrócić do niego, aby w końcu dokonać konwersji.

Dobrze zaprojektowane katalogi reklamowe

Dobrze zaprojektowane katalogi reklamowe

Katalog firmowy, który zawiera wszystkie cechy dobrze przygotowanego produktu, stanowi niejako pierwszego doradcę, z którym ma do czynienia nasz potencjalny klient. To właśnie w momencie przeglądania folderu odbiorca podejmuje wstępną decyzję o tym, czy skorzysta z Twoich usług, czy też nie. To, jakie materiały znajdą się w katalogu oraz w jakiej formie będą one zaprezentowane, ma znaczenie! Nie pozostawiaj tego przypadkowi.

Wierzymy, że dobra współpraca to owocna współpraca. Z tego też powodu od samego początku stawiamy na poznanie Twoich potrzeb i określenie kierunku naszej pracy. Na tle konkurencji wyróżnia nas świetna komunikacja z klientami, skuteczność naszych projektów oraz atrakcyjność oferty.

Funkcja folderów reklamowych jest bardzo prosta – przekonać klienta mającego styczność z przygotowanymi materiałami, że to właśnie z Twoich usług i produktów powinien skorzystać. Nasz dział marketingu ściśle współpracuje z grafikiem, po to by razem przygotować nie tylko atrakcyjny wizualnie projekt, ale przede wszystkim materiały decydujące o decyzjach podjętych przez kontrahenta lub klienta.

Zleć nam projekt graficzny swojego katalogu firmowego i pokaż swój biznes od jak najlepszej strony

Projekt katalogu, który został dobrze przygotowany, będzie stanowił podstawę dla pozostałych działań związanych z marketingiem i budowaniem świadomości marki. Twój katalog produktów dzięki niewielkim modyfikacjom może trafić zarówno na stronę internetową, jak i social media. Również projekt graficzny całego produktu będziesz mógł przełożyć na dotychczasowy wygląd kanałów reklamowych.

Niezależnie od tego, czy postawisz na katalogi klejone, czy katalogi szyte – nasz projekt w każdym formacie będzie prezentować się dobrze.
Nasz zespół powstał z połączenia pasji do projektowania, marketingu i chęci rozwoju. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu, a także rzetelności, możesz mieć pewność, że jakość Twoich publikacji będzie na najwyższym poziomie.

Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami już dziś.

5/5 - (47 votes)